Kontakta oss

Välkommen att höra av dig till oss om du har frågor eller funderingar, vi svarar inom kort. Skicka ett meddelande via formuläret här intill alternativt kontakta oss direkt via mail eller telefon. Du kan också välja att kontakta någon av våra medarbetare direkt.

E-post

info@jefoab.se

Adress Malmö

Flintrännegatan 19B, 211 24 Malmö

Adress Stockholm

Surbrunnsgatan 42, 113 48 Stockholm

Våra medarbetare

Johan Fors

Byggledning/Projektledning

johan.fors@jefoab.se
+46 723-118881

Mikael Jezierski

Byggledning/Projektledning Byggingenjör SBR

mikael.jezierski@jefoab.se
+46 723-118882

Gary Riboe

Entreprenadbesiktning,
Certifierad SP Sitac

gary.riboe@jefoab.se
+46 723-118883

Robert Heigren

Byggledning/HSE

robert.heigren@jefoab.se
+46 723-118884

Håkan Wulff

Byggledning/HSE

hakan.wulff@jefoab.se
+46 723-118885

ola

Ola Persson

Konstruktör/Projektledare Byggingenjör SBR

ola.persson@jefoab.se
+46 723-118841

Katarzyna Kutylo

Konstruktörsassistent / Projektör

katarzyna.kutylo@jefoab.se
+46 723-118843

Max Lindgren

Max Lindgren

Projektledare/Byggledare
Region Stockholm

max.lindgren@jefoab.se
+46 723-118849

Elisabeth Roos

Ekonomi

faktura@jefoab.se